УЧАСТЬ


2019.11.07 Семінар із благополуччя тварин



7 листопада 2019 року у конференц-холі «ДЕПО» (м. Київ, вул. Антоновича 52), зала «Бібліотека» відбувся «Семінар з благополуччя тварин», організований ЄБРР за підтримки уряду Японії, в ході якого обговорювались європейські нормативи та вимоги до благополуччя тварин.

Провідні європейські експерти поділились досвідом та інструментами покращення благополуччя тварин та біологічної безпеки, включаючи кращі практики управління ризиками антимікробної резистентності.